«
Farmasi Satış Temsilcisi Nedir? Farmasi İle Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi, bir şirket olarak bitkisel içerikli kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini vasıf, ekonomik güç ve benzerleri açısından hiç kimseyi ayırmadan, modern anlamda kariyer ve yüksek kazanç sağlamak adına hizmet vermektedir. Farmasi satış temsilcisi olmak ve satış yapmak için web site üzerinden kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Farmasi gibi şirketler alıcıya en kısa yoldan en hızlı şekilde ulaşabilmek için diğer alışılagelmiş şirketlerdeki “fabrika, nakliye, toptancı, nakliye, depo, nakliye, mağaza, müşteri” aşamalarının hem ürün hem müşteri açısından uzun ve zahmetli olduğunu anlayabilmiş ve bu aşamaları “fabrika, ulaştırma, Farmasi danışmanı, müşteri” haline getirerek hem zamandan hem de kazançtan çok daha fazla fayda sağlandığını gösterebilmiştir.

Nasıl Farmasi satış temsilcisi olunur?

Farmasi satış temsilcisi olamak oldukça kolay birkaç adımlık bir işlemdir. Tek yapmanız gereken Farmasi’nin online web sitesine girip üyelik için birkaç boşluk doldurmanız gerekiyor. Farmasi üyelik işlemi sırasında şirket sizden 1-10 TL arası bir ücret alıyor ve verdiğiniz ücretle doğru orantılı olarak size deneme ürünleri gönderiyor. Ayrıca üye olduktan sonra her ürünü danışmanlara özel %30 indirimli alabilir ve sattığınız her üründen de yine %30 kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda her ay yaptığınız satışlara bağlı olarak hediyeler kazanabilir yine danışmanlara özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Farmasi satış temsilciliği size bütün bu ekonomik kazançların yanında sosyalleşme imkânı da sunuyor. Çalışma şekliniz ve satış diliniz sizin istediğiniz gibi şekillenebiliyor ve en önemlisi kendi işinizin patronu oluyorsunuz. Ayrıca diğer benzer firmalardan farklı olarak Farmasi danışmanlarına sosyal güvenlik hizmeti de sağlıyor yani sigortalı bir çalışan olabiliyorsunuz. Üstelik tüm bunlar evinizde misafir ağırlarken ya da arkadaşlarınızla dışarıda herhangi bir yerde vakit geçirirken mümkün olabiliyor. Satış temsilciliğinde tek şart 18 yaşınızı doldurmak, bu kadar.

Farmasi ile nasıl daha fazla kazanç sağlarsınız?

Farmasi satış temsilciliğinin diğer bütün işlerden çok daha kazançlı bir iş olmasının yanında aynı zamanda kolay yükselebilme imkânı sunan ve yükseldikçe kazancınızın da katlandığı bir hiyerarşisi mevcut. Farmasi satış temsilcisi olduğunuz zaman bir grubun da parçası oluyorsunuz. Sözünü ettiğimiz hiyerarşik algoritma içerisinde yükselmek için “grup TL puanı” denilen bir puan toplamanız bekleniyor. Bu grup TL puanını örneğin 150 TL olarak belirlediğinizde ve bu puana gruptaki her bir üye bireysel olarak ulaştığında ilk basamağa yükselebiliyor ve satışlarınızdan %3 daha fazla kazanç sağlayabiliyorsunuz, yani toplam %30 değerinde bir ürünkazancı ve bu sistem içerisine kazandırdığınız her üyeden de prim kazancı elde edebiliyorsunuz. Her basamakta ekstra kazanç yüzdeniz farklılık gösteriyor. Yani aslında her basamak atlandığında %3 değil daha fazla kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Bu sistem ürün satarak ya da satın alarak prim sağlama sistemi olarak tanımlanıyor.

Grup TL puanı sisteminde önemli noktalardan biri de satış yapmanın yanında bir de Farmasi’ye üye kazandırmak. Çünkü her ne kadar bir grup çalışmasının içinde olsanız da en üst seviyeye ulaşana kadar o grup içerisinde sadece satış yapan bir danışman değil bir grup lideri de olabilirsiniz. Grup lideri olduğunuzda başlangıçta bulunduğunuz grubun içerisinde olmaya devam edip kendi grubunuzu da yaratarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Grubunuzdaki her bir üyeye kazandırırken siz de kazanıyorsunuz. Sizin üyeleriniz de kendi üyelerine kazandırırken kendileri kazanıyor ve onlar kazandığı için siz de kazanıyorsunuz. Örneğin alt gruplarınız 150 TL grup TL puanıyla başlayıp %6 oranında bir kazanç elde ettiğinde grup TL puanınız 10.100 TL oluyor ve  alacağınız prim 850 TL olurken sizin yüzdelik oranınız %15 oluyor, %9 oranında bir kazanç elde ettiğinde ise grup TL puanınız 20.900 TL olurken sizin priminiz 2.200 TL’ye yükseliyor.

Bütün bu satış ve grup sistemlerinin ayrıntılı bilgisini Farmasi’nin online web sitesinde ayrıntılı olarak bulabiliyoruz. Farmasi, web sitesinde üye olmadan önce aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını bulabileceğiniz videolu ve yazınsal birçok bilgiye ulaşma fırsatı sunuyor. Bu bilgilere üye olmadan da ulaşabiliyorsunuz ve kararınızı da aldığınız bilgiler ışığında kendiniz verebiliyorsunuz.

Farmasi’de önünüze çıkan yolları yürümeye başladığınızda fark edeceğiniz ilk şey sigortalı ve maaşlı bir freelancer çalışan olduğunuz olacaktır. Evinizden, eğlenmek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için gittiğiniz kafelerden, alışveriş yaparken bile kazanabileceğiniz bir sistem sizleri bekliyor!

İlginizi çekebilir: Düşük sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri nelerdir?

Bir Cevap Yaz
Yazıyı Puanla !

Yatırımkulis Hakkında

avatar

Yatırımkulis

Yatırımkulis.com olarak ziyaretçilerimize yatırım fikirleri, para yönetimi ve daha birçok finansal konuda fikir alışverişinde bulunma amacındayız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *