Bankacılık

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

advertisement

Kredi kartları hayatımıza girdiği andan itibaren hızla yaygınlaşarak neredeyse günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Akbank kredi kartı gerek alışverişlerde sağladığı taksit avantajları ile gerekse nakit paraya ihtiyaç duyulan zamanlarda önemli bir ödeme aracı olarak dikkat çekmekte ve bankanın yaygın ATM ağı sayesinde kolayca işlem yapılabilmektedir.

Bu son derece avantajlı kredi kartı başvuru sürecinden sağladığı olanaklara varana dek incelediğimiz yazımızda merak edilen tüm detayları bulmak mümkün

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternetin hayatımızda sağladığı kolaylıklardan bir tanesi artık bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını online ortamdan yapmamıza olanak vermesidir. Bu nedenle gerek dizüstü gerekse mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla yapılan Akbank kredi kartı başvurusu, bankanın kendi kurumsak web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. NEO, Axess, Wings ve Free isimli 4 farklı özelliğe sahip kartlardan birini kampanyaları ile birlikte kullanabilmek için ad ve soyad bilgilerinizi, cep telefonu numaranızı ve TC kimlik numaranızı sitede yer alan başvuru formuna yazarak göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kartınız en kısa sürede elinize ulaşacaktır.

Avantajları Nelerdir?

Bankanın kart seçenekleri arasında hiç kuşku yok ki kampanyaları ve sağladığı fırsatlar göz önüne alındığında Axess dikkat çekmektedir. Gelin şimdi bu kartı yakından inceleyip avantajlarına göz atalım.

Acil Yardım Hizmetleri

Standart kredi kartının tüm özelliklerine sahip olması ile birlikte Axess Gold kartta geçerli olan acil yardım hizmetlerine sahiptir. Yıllık ödemesi 2020 yılı itibari ile 150 lira olmakla birlikte söz konusu ücret yılda sadece bir kez alınmaktadır.

Platinum Özellikleri

Akbank kredi kartı avantajları içerisinde en önemli özelliklere sahip Axess Platinum SMS ile para işlemi yapmaktan chip paraya kadar son derece önemli fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca taksitli avans ve ek kart olanağı da tanıyan kart bankanın gözde hizmetleri arasındadır.

advertisement

Öğrencilere Özel Fırsatlar

Kartın kampüs modu sayesinde üniversite öğrencilerinin daha fazla puan toplamasına olanak veren kartın özelliği yapılan harcamalar üzerinden sayısız fırsatın elde edilmesini sağlar.

Temassız Özelliği

Gün içinde 120 liranın altında yapılan alışverişlerde kullanılan bu özellik ödeme sırasında şifre girilmesini gerektirmediğinden hızlıca ödeme işleminin yapılmasını sağlayarak zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Ek Kart Seçeneği

Kartın dikkat çeken bir başka özelliği ise belli bir limit dahilinde olmak şartı ile asıl karta bağlı olan ek bir kart daha vermesidir. Asıl kart ile aynı özelliklere sahip olması yanında yıllık ücretleri çok daha düşüktür.

advertisement

İnternet Alışverişine Özel Avantajlar

İnternette alışveriş yapmak bazen güvenlik sorunlarına neden olabilmektedir. Online ortamda müşterilerin daha güvenli alışveriş yapmaları için oluşturulan sanal kart, asıl kart üzerinden en fazla 10 adet olarak kullanılabilmektedir.

İş Dünyası İçin Özel Tasarım

İş adamlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan Business Kart, iki farklı limite sahip olması nedeni ile tercih edilmektedir. Kişisel ve şirket hesaplarına ait limitleri tek bir kart altında birleştiren kartın bir diğer özelliği ise alışverişler ile birlikte chip para biriktirilmesine olanak tanımasıdır.

İlginizi çekebilir: Papara Card Nedir? Papara Card Avantajları Nelerdir?

advertisement

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı