Para Kazanma

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2020

advertisement

Kendi işini kurmak ve yönetici olmak çoğu kişinin hayalidir. İş kurmanın giderek zorlaştığı günümüzde girişimciler hazır bir firmanın bayiliğini alarak konsepti ve ürünleri hazırlanmışbir işi yönetmeyi sıfırdan her şeyleriyle uğraşacakları bir iş kurmaya tercih ederler. Maliyetten, zamandan ve marka bilinirliğiyle uğraşma zahmetinden tasarruf sağlayan bu sistem sayesinde kişiler kolaylıkla iş sahibi olabilmektedirler. Ücretsiz bayilik veren firmalar bu konuda iş kurmak isteyen girişimcilere yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz bayilik veren firmalar

1: Sosyete Çiğköfte

Sosyete Çiğköfte, isim ve franchise bedeli almadan bayilik vermektedir. 5990 TL karşılığında 500 kg. çiğköftenin yanı sıra, tüm dükkân malzemeleri, personel eğitimi, reklam tanıtım araçları, tabela ve malzeme tedariği sağlamaktadır. Üstelik 12 taksitle ödeme kolaylığı sağlayan firmaya ulaşmak ve ayrıntıları öğrenmek için www.sosyetecigkofte.com adresini kullanabilirsiniz.

2: Oba Döner

Bayi sayısını git gide çoğaltan ve yatırımcılar için bayilik bedeli talep etmeyen Oba Döner’e başvurmak için www.obadoner.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz. Reklam bedeli ve gelirden pay da alınmayan firma sayesinde düşük maliyetlerle iş kurma fırsatına sahip olabilirsiniz.

3: Nish Kahve

Bayilik almak isteyenler için isim hakkı ve reklam bedeli talep etmeyen firmaya 05380952563 nolu hattanulaşabilirsiniz. Kar marjı ortalama %25 olan firmanın eğitim ve proje desteği gibi konularda yardımları da olmaktadır.

4: Mochka Aksesuar

Firmanın sektördeki deneyiminden yararlanmak ve franchise bedeli ödemeden bayilik alma fırsatı için www.mochka.com adresinden şartları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Takı ve bijuteri konularında hizmet veren firmanın kar marjı %60 oranlarında seyretmektedir.

advertisement

5: Sirena Temizlik Robotu

Son teknolojiyle üretilmiş temizlik robotu bayiliği için isim hakkı bedeli alınmayan firmalardan biri olan Sirena Temizlik’e başvuru için www.sirenatr.com adresinden ulaşabilirsiniz. Özellikle benzer bir iş koluna sahip, ürün çeşitliliği içerisinde temizlik robotu da satmak isteyen kişiler için de uygun fırsatlar sunan firma düşük sermayelerle bayilik alma fırsatı sağlamaktadır.

6: Paspasmatik

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan Paspasmatik firması isim hakkı ve reklam bedeli almamaktadır. 4443869 nolu telefondan bayilik koşulları öğrenilerek başvuru yapılabilir. Ayrıca yüksek ciroyla çalışmayı vaat eden ve sağladığı desteklerle kısa sürede iş kurma fırsatı sağlayan bir firma olarak avantajları yüksektir.

7: 100de100 Gübre

www.100de100gubre.com adresinden ulaşabileceğiniz firma, isim hakkı bedeli almadan ve her ilde 1 adet bayilik şartıyla franchise vermektedir. Kısa sürede ve hızlı şekilde bayii açmak isteyen ve ziraata ilgisi olan kişiler için avantajlı fırsatlar sunmakta olan firma, eğitim, pazarlama ve reklam konularında bayilerine destek de sağlamaktadır.

advertisement

8: Cuzine Mutfak

İsim hakkı bedeli ve reklam katılı ücreti talep etmeyen firmalar arasında yer alan Cuzine Mutfak www.cuzine.com.tr adresinden başvuruları kabul etmektedir.Ortalama kar payı %40 olan firmanın personel eğitimi, bölgede tek bayilik desteği ve proje yardımları bulunmaktadır.

9: Triples Oto Kimyasalları

Zengin ürün yelpazesine sahip ve isim hakkı bedeli talep etmeyen firma başvuruları ve bayilik şartlarını 05531080900 telefon numarasından vermektedir. %60 kar marjıyla çalışan firma, ülkemizin tüm bölge ve şehirlerine bayilik açma fırsatı sağlamaktadır.

10: Satko Araç Takip

 www.satko.com.tr adresinden ulaşılabilen firma isim hakkı ve franchise bedeli almamaktadır. Ortalama kar payı %20 olan firma, reklamdan bedel ve gelirden pay almamaktadır.

11: Takıştır Bijuteri

Franchise, reklam ücreti almayan ve pek çok konuda stok ve destek hizmeti sunan firmaya www.takistir.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz.

12: Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi

www.technolog.com.tr adresinden koşullarını inceleyip başvuru yapabileceğiniz firma isim hakkı bedeli almayan firmalar arasındadır.

13: Hacıalioğlu Çiğköfte

İsim hakkı, reklam, tabela ücretleri talep etmeyen firma 7500 TL karşılığında kurulu bir iş imkanı sunmaktadır. Ayrıntıları www.hacıalioglucigkofte.com adresinden inceleyebilirsiniz.

14: Yhn Moda Aksesuar

Reklam ve isim hakkı ücreti almayan ve düşük maliyetlerle iş kurma fırsatı sağlayan markanın firma yetkilisine 05327819696 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Firmanın ortalama kar oranı %200’dir. 2 yıl içerisinde tüm masrafların geri dönüşünün sağlanacağı öngörülmektedir.

15: Bubblebox Waffle Tea

Firmaya www.bubbleboxwaffle.com adresinden ulaşabilirsiniz. İsim hakkı bedeli almadan ve gelirden pay istemeden bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Firma hazırladığı bayilik paketleriyle belirli ücret karşılığında anahtar teslim dükkanlar sunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Bayilik Almak mı Kendi İşini Kurmak mı?

advertisement

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı