Para Kazanma

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları

advertisement

Tavuk Dünyası açıldığı günden bugüne hızla büyümüş ve 6 yılda 150 adet şube açmayı başarmıştır. Her şeyin bir keşifle başladığını söyleyen Tavuk Dünyası, reçetesi tamamen onlarda saklı olan eşsiz sosları ve baharatları ile 12-14 saat marine ettikleri tavuklarını akıl almaz bir lezzet hikayesine dönüştüklerini söylemektedirler. Menülerini hazırlarken dünyanın çeşitli mutfaklarından ilham alarak hazırlayıp kendi AR-GE mutfaklarında kendilerine özgü marine yöntemleriyle hazırlayıp müşterilerine sunmaktadırlar.

Tavuk dendiği zaman akla ilk gelen restoranların başında gelmekte olan Tavuk Dünyası Türkiye’de açmış oldukları şubeleriyle hizmet vermeye devam etmektedirler. Hemen hemen her AVM’nin yemek katında bugün bu markayla karşılaşmamız mümkündür. Genel olarak sunumlarında ise özel olarak hazırladıkları tavukların yanında farklı soslarla hazırlanmış makarna ve salata yer almaktadır. Hem oldukça lezzetli olması hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle de sık tercih edilen bir marka haline gelmişlerdir. Ayrıca da Rusya’da şubeleri bulunan firmanın, Kazan ve Moskova’da hizmet veren Gagawamarkası adında dokuz restoranı vardır.

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları

Öncelikle firma seçeceği kişilerde girişimci bir ruh aramakta ve enerjisi yüksek kişileri tercih etmeye özen göstermektedir. Başarı azmi yüksek olma önceliği aranıyor. Geçmiş iş tecrübelerinde de başarılı olmuş kişileri tercih etmektedirler. Finansal gücünüzün yüksek olması da ayrıca önemlidir. Tüm mesai saatlerini Tavuk Dünyası’na harcayabilecek kişileri seçmek istediklerini de önemle belirtmişlerdir. Başvuracak adaylar öncelikle bir başvuru formu doldurur. Firma tarafından değerlendirilen bu ön başvuru formu onaylandıktan sonra bayilik alacak aday ile yüz yüze bir görüşme sağlanır. Aday eğer kendine bir mekan belirlemişse önce o mekan ve lokasyon birlikte incelenir ve mimari proje çizimine başlanır. Daha sonra proje uygulamaya hızlıca koyulur. Daha sonra personel alımı ve eğitimler Tavuk Dünyası tarafından bizzat verilir. Açılışa kadar geçen süreç Tavuk Dünyası kontrolü ve desteği ile sağlanır. Türkiye’de hiçbir şehirde bölgesel bayi vermediklerini belirten firma sadece her şehir için bayilik vermek olduklarını internet sitelerinde açık olarak yazmışlardır.

Tavuk Dünyası bayilik ücreti 220-350 bin TL arasında değişmektedir. Bayilik alan kişiler aylık bayilik ve hizmet bedeli olarak %3,5 pay ödemek zorundadırlar. Yapılan yatırımın geri dönüşü için 2-4 senelik bir bekleme sürecine girmeli ve sabırlı olmalarını önermekteyiz.

İlginizi çekebilir: Popeyes Bayilik Alma Şartları

advertisement

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu