Para Kazanma

Kahve Dünyası Bayilik Alma Şartları

Kahve Dünya’sı günümüzde farklı deneyimleri ve verdiği mesajlar ile kahve rekabetinde kendini güçlü bir konuma taşımayı başarmıştır. Kahve Dünyası’nın kendine özgü bir konsepti bulunmaktadır. Bu konsept tüm şubelerinde aynı olmak zorundadır. Alanında tüm belgelere sahip olan Kahve Dünyası ‘hepimizin ortak noktası’ sloganıyla hizmet vermektedir. 2004 yılında ilk şubesini Eminönü’de kuran Kahve Dünyası alanında ilk olan markalardandır.

Tüm şubelerinde ürün skalası aynı zorunluktadır. Yüzlerce kahve çeşidinin yanı sıra çikolata, dondurma, unlu mamuller, sıcak ve soğuk içecekler olmak üzere ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Üretimi tamamen kendine ait olan Kahve Dünyası bunların yanında hediyelik eşya ve paketleri de satmaktadır.Müşteri memnuniyeti oldukça yüksek olan Kahve Dünyası, pozitif yöndeki ilerleyişini bayilik vererek daha da ileriye götürmeyi amaçlar. Bu nedenle kahve sektörüne girmeyi düşünenlerin ilk tercihi, Kahve Dünyası bayiliği olmaktadır.

Kahve Dünyası Bayilik Alma Şartları

‘En iyi kahve evi’ unvanına sahip olan Kahve Dünya’sının bayilik alma şartları oldukça zordur ki zaten firma bayilik vermemeye mümkün mertebe özen gösteriyor. Bu durumun başlıca nedeni ise markanın kalitesini düşürmemektir. Kahve Dünyası, maddi durumu çok iyi olan ve markayı daha iyi yerlere getirebileceğine inandığı kişilere bayilik vermeyi tercih ediyorlar. Kahve Dünyası bayilik almak isteyen kişi ve çalışanlarına özel bir eğitim imkanı sunmaktadır. Bu programda gerek sunulan kahveler hakkında bilgi gerek Kahve Dünyası işleyişi hakkında bilgiler öğretilmektedir.

Kahve Dünyası’nın bayiliğini almak için bu eğitimleri mutlaka almak zorundasınız. Kahve Dünyası bayiliğini almak için büyük ve kullanışlı bir alana sahip olmak zorundasınız. Firma en az 80 metrekarelik bir alana sahip olan kişiler ile bayilik görüşmesi yapmaktadır. Bayilik konusunda anlaşma sağlanması sonucunda eğitimler de tamamlandıktan sonra sermayenin sunulması ve Kahve Dünyası olacak alanın dekorasyon ve düzenlemelerine başlanmaktadır.

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Bayilik almak için net bir rakam söylemek pek mümkün değildir. Bu ücret, Kahve Dünyası’nın açılacağı şehre ve alana göre değişiklik göstermektedir. Fakat bayilik alma şartında bilmeniz gereken, Kahve Dünyası sayesinde kar marjının %200 olacağıdır.

İlginizi çekebilir: Bayilik Almak mı Kendi İşini Kurmak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu